A Civilút vendégei a Puskás előadáson

2025-05-21

A Civilút vendégei a Puskás előadáson  

A Szülők Háza Alapítvány kedvezményezettjei, valamint az IRMÁK Nonprofit Kft. albertirsai Speciális Foglalkoztató Otthon és IRMÁK Nonprofit Kft. Támogatott Lakhatás értelmi akadályozottsággal élő lakói jöttek el megnézni a Puskás, a musical előadást augusztus 19-én.  

A Puskás, a musical jószolgálati partnereként a Civilút Alapítvány arra törekszik, hogy a fogyatékossággal élő embereknek, hátrányos helyzetű gyermekeknek, nagycsaládosoknak, egyedülálló szülők gyermekeinek és időseknek szervezzen látogatást a musical előadásaira.

A produkció házigazdáinak jóvoltából ezúttal a Szülők Háza Alapítvány kedvezményezettjeit, valamint az IRMÁK Nonprofit Kft. albertirsai Speciális Foglalkoztató Otthon és IRMÁK Nonprofit Kft. Támogatott Lakhatás értelmi akadályozottsággal élő lakóit látta vendégül az Alapítvány.

Ez is érdekelhet

Csatlakozz a közösségünkhöz!

Az egyéni és társadalmi felelősségvállalás fontos az élet minden területén.

Csatlakozz a közösségünkhöz Blog poszt

Kövess minket

1.5 K

Követő

1.5 K

Követő